Letošní tábor je momentálně plně obsazen!

Online přihlášení je možné od dubna do června.

Letní tábor

Denní tábor probíhá v zázemí klubíku Mája (Husův sbor - adresa 9. května 502, Lužná II) od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 h. (sraz v klubíku 8:00 - 8:30, vyzvedávání v klubíku 15:30 - 16:00)

Týdenní program: je přizpůsoben věku od 3 do 7mi let. Vyrazíme do lesa, zahrajeme si různé hry (postřehové, pohybové, smyslové, aj.), projdeme si "bojovku" - stezku s aktivitami, vytvoříme si něco na památku, budeme zkoumat a pozorovat přírodu a na závěr tábora podnikneme celodenní výlet s opékáním buřtíků.

Rytmus dne: dopoledne strávíme aktivitami v lese, na oběd se vracíme do zázemí, po obědě si odpočineme při pohádce a pak vzhůru do her a tvoření na zahradě klubíku.

Vybavení: oblečení dle počasí, batůžek s pitím a dopolední svačinkou z domova + podsedáček , do klubíku tašku s náhradním oblečením pro případ promáčení + na odpočinek deku či spacák s polštářkem